VIA preloader

Par mums

SIA "VIApieder divas asfaltbetona ražošanas rūpnīcas ar atrašanās vietām Aizkrauklē un Ugālē (Ventspils novads). Abas ražotnes ir sertificētas un ražo kvalitatīvu visu veidu asfaltbetonu. 

Ražošanas procesi norisinās atbilstoši stingri kontrolētam kvalitātes kontroles un materiālu atbilstības procesam. Ražotnes ir aprīkotas ar dozācijas un temperatūras režīma kontroli, kas nepieciešamības gadījumā ļauj ražotnes operatoram veikt korekcijas ražošanas laikā. Esam asfaltbetona ražotāji ar pieredzi, ražojam kopš 1994. gada. Mūs atzinīgi novērtējuši mūsu patstāvīgie klienti un sadarbības partneri. Asfaltbetona ražotņu darbība balstīta uz mūsu darbinieku profesionālu un godprātīgu attieksmi pret veicamajiem pienākumiem, darbu plānošanu, sadarbību ar pasūtītāju  un piegādātāju, kā rezultātā nodrošinām būvnormatīviem atbilstošu veikto darbu kvalitāti  un  ilglaicīgu rezultātu.

ABR "UGĀLE"

Asfaltbetona rūpnīca “Ugāle” atrodas Ventspils novada, Ugāles pagasta „Ceļdari”. Asfalta ražošanai tiek izmantota vācu firmas “WIBAU” 1994. gada izlaiduma iekārta “WKC 110-C-4t”. Iekārtas ražošanas jauda – 110 tonnas stundā. Rūpnīca ir aprīkota ar diviem gatavās produkcijas uzkrāšanas bunkuriem, kuru kopējais tilpums maksimāli sastāda 100 tonnas.

 Rūpnīca ir aprīkota ar celulozes dozēšanas iekārtu šķembu mastikas asfaltam, un šķidro piedevu dozatoru – asfaltbetona adhēzisko īpašību uzlabošanai un asfaltbetona iestrādes uzlabošanai vēsā laikā.ABR "AIZKRAUKLE"

Asfaltbetona rūpnīca “Aizkraukle” atrodas Aizkraukles pilsētā, Jaunceltnes ielā 20c. Asfalta ražošanai tiek izmantota vācu firmas “AMMANN” 1996. gada izlaiduma iekārta “Euro Mea 160 Quick”. Iekārtas ražošanas jauda – 160 tonnas stundā. Rūpnīca ir aprīkota ar trim gatavās produkcijas uzkrāšanas bunkuriem, kuru kopējais tilpums maksimāli sastāda 200 tonnas.

2012. gadā tika veikta rūpnīcas modernizācija, uzstādīta sistēma AS1. Ražošana ir pilnībā automatizēta, nepārtraukta. Iekārtu apkalpo kompetenta komanda, vadības sistēma ir datorizēta, ko kontrolē operators.

Rūpnīca ir aprīkota ar automatizētu granulu dozatoru, celulozes dozēšanai šķembu mastikas asfaltam, un šķidro piedevu dozatoru – asfaltbetona adhēzisko īpašību uzlabošanai un asfaltbetona iestrādes uzlabošanai vēsā laikā.